Witajcie!Witaj! Jestem Marlena i jestem żoną, matką, molem książkowym,  przedsiębiorcą i blogerem oraz w głównej mierze osobą uzależnioną od planowania wszystkiego dookoła siebie.


Wierzę, że każdy może się zorganizować. Sztuką jest znalezienie sposobów, przedmiotów, narzędzi i sztuczek, które zadziałają akurat na Ciebie! Mam nadzieję, że dzieląc się tym, co działa dla mnie i życie mojej rodziny, mogę pomóc ci dowiedzieć się, co działa na ciebie😊

Planery do druku to fantastyczny sposób na uporządkowanie ważnych informacji, pomagający utrzymać porządek np. podczas sprzątania domu, nie wspominając o łatwym znajdowaniu ulubionych przepisów lub tworzeniu systemu zarządzania czasem, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Mam nadzieję, że tworząc materiały do druku, które każdy może wydrukować na swojej drukarce z każdego zakątka ziemi, mogę pomóc innym znaleźć własną drogę do życia w bardziej zorganizowany sposób na własnych warunkach.

Miłego planowania,
Marlena

2 komentarze

 1. Masz prześwietne szablony, są bardzo estetyczne i po prostu ładne graficznie :)
  Jesteś może grafikiem z zawodu? Bo tak naprawdę nie napisałaś nic o sobie - zawsze wydaje mi się to przykre, kiedy kobieta pisze o sobie, że jest żoną i matką. To tak, jakby po ślubie zaczęła życie, w którym odcina się od swoich wcześniejszych pasji, zainteresowań, pracy i nie mogła już robić nic poza poświęceniem rodzinie :(
  A szkoda byłoby taki talent zmarnować w domu! Mam nadzieję, że uda Ci się dalej rozwinąć bloga i zmotywować innych do rozwoju z Twoimi planerami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, że dotarłaś do mojego pierwszego postu.

  Twój komentarz jest dla mnie trochę niezrozumiały. Wychwyciłaś z tego postu hasła żona i matka. Czy moja działalność z planerami do druku świadczy o tym, że cały dzień spędzam w kuchni, nadskakując dziecku i mężowi i nie mam czasu na rozwój swoich pasji?

  Otóż właśnie w ten sposób chciałam przekazać,że działam na wielu plaszczyznach i rodzina nie jest końcem kariery zawodowej! Przykre jest wrzucanie wszystkich do jednego worka ;)

  Z jednym się z Tobą zgodzę. Nie napisałam, że jestem Architektem Krajobrazu, bo ma to mały związek z organizacją czasu, ale dzięki temu od 9 lat pracuję z grafiką - na codzień projektuję ogrody, planery są dodatkowym zajęciem, ale są dla mnie równie ważne.

  Uważam, że nawet siedząc w domu potrafię w pełni wykorzystać mój talent - rozwiajam się z każdym dniem. Czy nadal sądzisz, że praca w domu, prowadzenie dwóch firm jednocześnie, a w dodatku mnóstwo czasu spędzonego z rodziną to nadal marnotrawstwo? :)

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń