Planer kalendarz do druku LUTY 2023

 

Planer do druku luty 2023


Na czym opiera się Twoje codzienne planowanie?

Czy masz narzędzia, które za rękę poprowadzą Cię i zasugerują, co powinnaś zaplanować?

Przedstawiam Ci mój sztandarowy planer, czyli comiesięczna paczka (tworzę je od września 2019) - zestaw 11 planerów do druku. Takie must have dla mianiaków planowania!

Zestaw sprawdzi się zarówno dla osób zaawansowanych w temacie planowania, jak i początkujących. To taka baza, od której powinno się zacząć stworzenie swojego wymarzonego planera. To strony, których nie może zabraknąć :)KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAMÓWIĆ I POBRAĆ PLANER NA LUTY 2023


Jakie strony zawiera zestaw planerów do druku?

Planer do druku luty 2023

2 x planer miesięczny - w układzie poziomym lub pionowym - te planery będą przewodnikiem po Twoich zadaniach w skali całego miesiąca. Jeden rzut oka wystarczy, aby zorientować się w zapisanych terminach, spotkaniach i wydarzeniach.

Planer do druku luty 2023

1 x papeteria - z motywem na dany miesiąc. Zastosowanie tego szablonu jest nieograniczone. Służy do różnego rodzaju notatek. Od Ciebie zależy do czego wykorzystasz taki ozdobny papier :)

Planer do druku luty 2023

5 x planer tygodniowy - szablon, w którym już bardziej szczegółowo rozpiszesz Twoje zadania. Dopiszesz tutaj rzeczy, które nie zmieściły się lub były mniej istotne w szablonie miesięcznym.

Planer do druku luty 2023


1 x kalendarz - to szablon, który możesz oprawić w ramkę , powiesić na lodówce lub w innym widocznym miejscu :)

1 x lista zadań - lista obowiązków i zadań do odhaczania wg Twojego własnego klucza

Planer do druku luty 2023

1 x tracker dobrych nawyków - po stronie czynności uzupełniamy nawyki, które chcemy wprowadzić do naszego życia. Następnie w kolejnych dniach odznaczamy, jeśli udało nam się jakieś zadanie wykonać. Takie zakreślanie daje ogromną satysfakcję i pozwala śledzić postępy wdrażania nowych czynności w naszej codziennej rutynie. Tutaj łap 70 pomysłów na nawyki do twojego trackera.


KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAMÓWIĆ I POBRAĆ PLANER NA LUTY 2023
Brak komentarzy